Alternatywne źródła energii, zapraszamy.


Osoby z województwa dolnośląskiego zainteresowane uzyskaniem 85% dofinansowania na ekologiczne inwestycje prosimy o kliknięcie na zakładkę:

Aktualne Działania Fundacji > Projekt Grantowy Dolny Śląsk.

Jeśli są Państwo wstępnie zainteresowani otrzymaniem dofinansowania, prosimy o wypełnienie ankiety informacyjnej.
( Wypełnienie ankiety do niczego nie zobowiązuje
). –  Ankieta

 PROMUJEMY ROZPROSZONĄ ENERGETYKĘ, OPARTĄ NA ODNAWIALNYCH ŹRÓDŁACH ENERGII.

Alternatywne źródła energii,odnawialne zrodla energii,pompa ciepła powietrze dofinansowanie

Czy jest możliwe uzyskać roczny zerowy bilans energetyczny własnego budynku dzięki odnawialnym źródłom energii?

Oczywiście.

Dzięki pompie ciepła oraz odpowiednio dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej.
Przy 85% dotacji z Funduszy Unijnych zwrot z inwestycji osiągamy już po około 3 latach, a czasem nawet po roku.

Witamy,
Na naszej stronie dowiedzą się Państwo:

  • Jak uzyskać roczny zerowy bilans energetyczny własnego budynku.
  • Jak uzyskać niezależność energetyczną.
  • Jak wybudować budynek dla własnej firmy przy wsparciu 85% z Funduszy Unijnych.

Przedstawiamy
Jak uzyskać dofinansowanie od 30% do 90% na:

  • Poprawę efektywności energetycznej budynku.
    – Wymianę starego źródła ciepła na węgiel (na paliwo stałe) na nowe ekologiczne źródło ciepła na biomasę (pellet).
    – Wymiana okien oraz drzwi zewnętrznych. 
    – Ocieplenie budynku.
  • Pompy ciepła w technologii powietrze-woda.
  • Kotły klasy 5.
  • Pompy ciepła gruntowe.
  • Wentylację mechaniczną wraz z rekuperacją.

Jak uzyskać dofinansowanie od 40% do 90% na:

  • Przydomową oczyszczalnie ścieków.
  • Poprawę efektywności energetycznej budynku dla klientów indywidualnych.

Zakres działań fundacji:

Tworzymy:

  • Wnioski o uzyskanie dofinansowań od 30% do 90% na odnawialne źródła energii, oraz na poprawę efektywności energetycznej budynków.
  • Audyty energetyczne. 
  • Audyty poprawy efektywności energetycznej.
  • Studia wykonalności.
  • Programy funkcjonalno-użytkowe.
  • Programy parasolowe na nowe ekologiczne źródła ciepła i/lub na odnawialne źródła energii.
  • Programy grantowe.
Dbamy o wnioski naszych inwestorów od momentu złożenia aż po uzyskanie dofinansowania i rozliczenie projektu.
Działamy na terenie całej Polski.
Jesteśmy do państwa usług tam gdzie są atrakcyjne dofinansowania.

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Otrzymuj na bieżąco informacje odnośnie aktualnych dofinansowań.
Wprowadź swój adres e-mail i zapisz się do listy mailingowej.

 


Nasz zespół:

Dział Dokumentacji:
Irena Chomicka – irena.chomicka@fundacjadaroze.pl
Krzysztof Piechaczek – centrum@interia.com
Piotr Szczerba – piotr.szczerba@fundacjadaroze.pl

Dział tworzenia projektów:
Arkadiusz Sierant – projekty.arkadiusz.s@fundacjadaroze.pl

Aktywny kontakt z gminami:
Iwona Gurba –  iwona.gurba@fundacjadaroze.pl
Marta Jarmarkiewicz –  marta.jarmarkiewicz@fundacjadaroze.pl
Agnieszka Mroczkowska – agnieszka.mroczkowska@fundacjadaroze.pl
Virginia Jurgielewicz – wirginia.jurgielewicz@fundacjadaroze.pl
Małgorzata Machowska – malgorzata.machowska@fundacjadaroze.pl

Promotor Marki:
Agata Augustyn – agata.augustyn@fundacjadaroze.pl

Grażyna Woźniak – grazyna.wozniak@fundacjadaroze.pl
Karol Kulczyński – karol.kulczynski@fundacjadaroze.pl

Dział HR –  Rekrutacja:
Dariusz Skrobisz – info@fundacjadaroze.pl
Halina Muszyńska – halina.muszynska@fundacjadaroze.pl

Dział handlowy:
Dariusz Skrobisz – info@fundacjadaroze.pl

Dział Back Office:
Adrianna Urbaniak – adrianna.urbaniak@fundacjadaroze.pl

Dział Mailingu:
Klaudia Ziółkowska – klaudia.ziolkowska@fundacjadaroze.pl
Jarosław Gulewicz – jaroslaw.gulewicz@fundacjadaroze.pl

Administracja Strony WWW i Social media:
Łukasz Tomczak lukasz.tomczak@fundacjadaroze.pl
Bartosz Sikora – bartosz.sikora@fundacjadaroze.pl

 

Tag: alternatywne źródła energii, odnawialne zrodla energii, pompa ciepła powietrze dofinansowanie, alternatywne źródła energii