Ewa Więckowska/ Luty 21, 2019/ Łódzkie

?

Dzień dobry

Z przyjemnością informujemy o możliwości uzyskania 85% dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne powyżej 200 kW mocy, lub/i gruntowe pompy ciepła.

Fundacja Dar Oze dnia 19.01.2018 złożyła wniosek o uzyskanie dofinansowania na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych powyżej 200 kW mocy, lub/i uzyskanie dofinansowania na zakup i montaż gruntowych pomp ciepła.

Obecne działania Fundacji Dar Oze na terenie województwa łódzkiego oparte jest całkowicie na działaniu 4.1.2

Link do działania

Kliknij Tutaj

Niebawem maksymalnie za miesiąc a minimalnie za dwa tygodnie liczone od dnia 22.02.2019 Fundacja Dar Oze będzie musiała dostarczyć dla Urzędu Marszałkowskiego Program Funkcjonalno-użytkowy a więc zestawienie tych inwestycji które mają być dofinansowane.

Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia Programu Funkcjonalno-użytkowego, więc jest jeszcze możliwość dołączyć do naszych działań.

Gdy Urząd Marszałkowski napisze do nas i prześle nam pismo o konieczności dokonania poprawek i uzupełnień w naszym wniosku będziemy mieli tylko 14 dni na to aby dostosować się do zaleceń komisji oceny projektów i przede wszystkim będziemy musieli dostarczyć program funkcjonalno-użytkowy.

Poszukujemy inwestorów, którzy są zdecydowani stworzyć instalację fotowoltaiczną tak aby ona dawała 100% zapotrzebowania na energię elektryczną dla przedsiębiorstwa, ale można tworzyć również projekty generujące dochód.

Jeżeli oczekiwali państwo na wsparcie z Funduszy Unijnych na tego typu ekologiczne inwestycje nadszedł na to odpowiedni moment.

Po więcej szczegółów prosimy dzwonić na numer telefonu 575 475 306 Dariusz Skrobisz

Do usłyszenia do zobaczenia