Program „Agroenergia”
( elektrownia słoneczna przydomowa, dotacje do fotowoltaiki ).

Dzień dobry Państwu.
Bardzo nam miło że wybrali Państwo naszą Fundację Dar Oze do realizacji ekologicznej inwestycji, do realizacji Państwa przedsięwzięcia.

Przygotowanie dokumentacji o uzyskanie dofinansowania 40% z programu Agroenergia za darmo, tylko dla tych inwestorów którzy podpisują z Fundacją Dar Oze umowę kompleksową o zakup, montaż i przygotowanie dokumentacji 40% ( 35% dla rolników z województwa mazowieckiego) z programu Agroenergia.

Z przyjemnością informujemy o drugiej edycji programu Agroenergia która ruszy na początku roku 2020.

Mili Państwo abyśmy na spokojnie przygotowali wszelką dokumentację, którą wymaga Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie przy programie Agroenergia należy jak najszybciej wynająć naszą Fundację Dar Oze do przeprowadzenia Państwa przez cały proces składania i kompletowania dokumentacji.

W linku poniżej znajdą Państwo wzór umowy o zakup, montaż odnawialnych źródeł energii, oraz o przygotowanie dokumentacji w oparciu o program Agroenergia II edycja.

Umowa o zakup, montaż, oraz przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w oparciu o program „Agroenergia”Pobierz

Po zapoznaniu się z zapisami umowy prosimy umowę czytelnie wypełnić i
wydrukować.
Następnie należy złożyć podpis na każdej stronie, może być parafka, tylko
na ostatniej stronie prosimy o datę i czytelny podpis ( imię i nazwisko ).

Tak podpisane skany każdej strony umowy należy wysłać na e-mail:
info@fundacjadaroze.pl lub na e-mail: darozebiuro@gmail.com

Ewentualnie można też umowę przesłać poprzez Pocztę Polską.
Wówczas należy ją wysłać ( koniecznie ) listem priorytetowym poleconym z
potwierdzeniem odbioru na Państwa telefon komórkowy.
Gdy przesyłka do nas
dotrze Poczta Polska wyśle Państwu SMS z informacją dostarczenia przesyłki.

Adres korespondencyjny:
Adresat :
Irena Chomicka
ulica Żelazna 17. lokal 22,
90-332 Łódź.

Koniecznie z dopiskiem na kopercie:
„Agroenergia”

Gdy będą Państwo zdecydowani wynająć nasz zespół, naszą Fundację Dar Oze, wówczas prześlemy dla Państwa e-mail w którym zawarte są zapytania do inwestora na które inwestor musi dostarczyć odpowiedzi, abyśmy mogli rozpocząć proces wypełniania dokumentacji o uzyskanie dofinansowania.

Jeżeli pragną Państwo podeprzeć się również nisko oprocentowaną pożyczką bezpośrednio z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na około 2% to prosimy zaznaczyć to w umowie, oraz prosimy to podkreślić dla osób od nas, które będą wypełniały dla Państwa wniosek.

Zaczniemy dla Państwa pracować gdy podpisane umowy do nas dotrą, oraz gdy w naszym banku zostanie zaksięgowana Państwa opłata wstępna.
Fundacji Dar Oze. mBank 24 1140 2004 0000 3102 7732 7441.
Wówczas osoby z naszego działu tworzenia projektów będą się z Państwem kontaktowały telefonicznie, aby przygotować projekt koncepcyjny, oraz oszacowanie inwestycji.
W następnym etapie nasz pracownik z działu tworzenia dokumentacji skontaktuje się z Państwem, aby przygotować wniosek o uzyskanie dofinansowania 40% dla Państwa projektu.
Drogi inwestorze produkuj energię elektryczną na użytek własnego gospodarstwa samemu dzięki instalacji fotowoltaicznej.

Czekamy na podpisane umowy od Państwa.

Dariusz Skrobisz, tel. 575 475 306
e-mail: info@fundacjadaroze.pl

agroenergia,elektrownia słoneczna przydomowa,dotacje do fotowoltaiki

Głównym celem programu jest wsparcie związane z ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko prowadzonych działalności rolniczych. Dofinansowanie inwestycji służących budowaniu samodzielności energetycznej na obszarach wiejskich przyczyni się do zwiększenia lokalnego bezpieczeństwa energetycznego, a także poprawy jakości powietrza.

Jest to nowy program NFOŚiGW wspierający rolników, dzięki któremu  będzie można uzyskać dofinansowanie na powstawanie nowych źródeł ciepła i energii elektrycznej (w tym OZE) wraz z magazynami energii, a także przedsięwzięcia mające na celu poprawę efektywności energetycznej.

Ponieważ program ma na celu m.in. poprawę lokalnego bezpieczeństwa energetycznego i promuje koncepcję samowystarczalności energetycznej, to finansowane projekty muszą uwzględniać przedsięwzięcie utworzenia nowego źródła energii.
Weryfikacji będzie podlegał uzyskany poziom zaspokojenia własnych potrzeb energetycznych wnioskodawcy.

tag: agroenergia, elektrownia słoneczna przydomowa, dotacje do fotowoltaiki