Klient indywidualny.

Łukasz/ 18 sierpnia, 2020/ Dolnośląskie

Program ” Czyste Powietrze ” 2.0
Poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.
Szczegóły.

Program „Mój prąd”
Na program „Mój prąd” składają się wyłącznie dotacje (bezzwrotna pomoc) do instalacji fotowoltaicznych (czyli produkcji energii elektrycznej ze słońca, czego nie można mylić z kolektorami słonecznymi, służącymi do ogrzewania wody).
Szczegóły.

Wrocławskie dotacje do likwidacji pieców węglowych.
Założeniem programu jest pokrycie 100% kosztów związanych z wymianą pieców. Mogę Państwo otrzymać 15.000 zł dofinansowania na likwidację starego kotła na węgiel i montaż nowego ekologicznego źródła ciepła.
Szczegóły.

Rusza nabór wniosków o dofinansowanie OZE. Bielsko-Biała.
Lada dzień mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli składać deklaracje udziału w projekcie Odnawialne Źródła Energii. Nabór wniosków zacznie się 7 września o godz. 10.00, a zakończy 7 października o godz. 18.00. Dzięki projektowi właściciele nieruchomości mieszkalnych na terenie miasta, którzy chcą zainstalować odnawialne źródła energii na potrzeby mieszkaniowe, mogą otrzymać na ten cel dotacje unijne (granty). Inwestycje będą wykonywane w 2021 r.
Szczegóły.

Ponad 716 tyś zł na wymianę źródeł ciepła dla mieszkańców Jeleniej Góry.
Szczegóły.

 

Share this Post