Ewa Więckowska/ Luty 2, 2019/ Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Lubelskie, Lubuskie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Fundacja Dar Oze (daroze.pl)

z przyjemnością  informuje o możliwości uzyskania dofinansowania od 30% do 90%  z rządowego programu „Czyste Powietrze”

Jako Fundacja Dar Oze

1. Pomagamy wypełniać wnioski aż do uzyskania dofinansowania
  2. Tworzymy;  audyty energetyczne, projekty instalacyjno-wykonawcze,

projekty budowlane.

Dofinansowanie do 53 000 zł  można uzyskać na;

1. Ocieplenie budynku,
2. Pompy ciepła w technologii powietrze-woda,
3. Pompy ciepła gruntowe
4. Kotły 5 klasy,( w takich kotłach można spalać biomasę: pelet, drewno, ekogroszek)
5. Przyłączenie do sieci ciepłowniczej lub gazowej.
6. Modernizację instalacji
wewnętrznych ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,
7. Wymianę stolarki okiennej i drzwi wejściowych/garażowych.

Uwaga: Jeżeli  mają państwo kilka budynków dofinansowanie do  53.000 zł można uzyskać na każdy z nich.

Wszystkie osoby, dla których program jest atrakcyjny i które pragną zlecić przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej o uzyskanie dofinansowania dla naszej Fundacji Dar Oze, prosimy o kontakt.
Zadbamy o prawidłowo wypełniony wniosek tak aby uzyskali państwo dofinansowanie.

Czekamy na  kontakt

Dariusz Skrobisz; 575 475 306
Irena Chomicka; 785 016 778
Zapraszamy na naszą stronę internetową

daroze.pl
Do usłyszenia do zobaczenia ?

Na  instalacje fotowoltaiczne również niebawem ruszy dofinansowanie – program Energia Plus, a więc wszystkie osoby zainteresowane produkcją energii elektrycznej na użytek własnego domu/firmy również prosimy  o kontakt.