Category Archives: Ogólne

Ewa Więckowska/ Marzec 26, 2019/ Ogólne

Osoby zainteresowane uzyskaniem 85% dofinansowania na ekologiczne inwestycje prosimy o kliknięcie na zakładkę Aktualne Działania Fundacji

Spotkania w Dolnośląskim

Ewa Więckowska/ Luty 1, 2019/ Dolnośląskie, Ogólne

Informujemy że na Dolnym Śląsku odbędą się spotkania z przedstawicielem Fundacji Dar Oze. Dnia 05.02.2019 spotkanie odbędzie się w gminie Brzeg Dolny. Dnia 06.02.2019 spotkanie odbędzie się w gminie Udanin. Zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem 85% dofinansowania na nowe ekologiczne źródła ciepła oraz na instalacje fotowoltaiczne. Do zobaczenia?

Ogłoszenie dotyczące działu artykuły

Ewa Więckowska/ Styczeń 17, 2019/ Ogólne

Informujemy że na naszej stronie w zakładce ciekawe artykuły pojawiają się systematycznie artykuły związane z tematyką odnawialnych źródeł energii oraz poprawy efektywności energetycznej. Zapraszamy do lektury.