Dzień dobry,
Witamy Państwa na stronie naszego sklepu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawów fotowoltaicznych.

• W trosce o jak najprostszy system wyboru instalacji fotowoltaicznej stworzyliśmy dla Państwa do wyboru po 3 zestawy instalacji fotowoltaicznych z montażem i bez montażu.
    Oferujemy Państwu również możliwość wyboru własnego producenta paneli oraz falowników, których nie ma podanych w zestawach. Również wybór innych mocy instalacji. W tym celu należy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail.
    Tel. 22 122 10 58 , e-mail: info@fundacjadaroze.pl

Zestawy fotowoltaiczne z montażem:

Zestawy fotowoltaiczne bez montażu:

Informujemy że ceny można negocjować.

Inwestorze jeżeli nasze ceny wydają się dla Ciebie zbyt wysokie wyślij nam ofertę konkurencji, która się Tobie spodobała na naszą pocztę e-mail:
wycena.indywidualna@fundacjadaroze.pl

Wówczas porozmawiamy o warunkach cenowych indywidualnie.

Po złożeniu zamówienia, prosimy o dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości 50% wartości zestawu, na numer konta który będzie podany w ostatnim etapie składania zamówienia.

Wpłaty są realizowane w trzech etapach:
Pierwsza wpłata – 50% wartości zestawu.
Druga wpłata – 30% wartości zestawu.
Trzecia wpłata – 20% wartości zestawu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6