Dzień dobry,
Witamy Państwa na stronie naszego sklepu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawów fotowoltaicznych.

W trosce o jak najprostszy system wyboru instalacji fotowoltaicznej stworzyliśmy dla Państwa do wyboru po 3 zestawy instalacji fotowoltaicznych z montażem i bez montażu.
Oferujemy Państwu również możliwość wyboru własnego producenta paneli oraz falowników, których nie ma podanych w zestawach. Oraz wybór innych mocy instalacji. W tym celu należy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Tel. 22 122 10 58 , e-mail: info@fundacjadaroze.pl

Jesteś rolnikiem mamy dla Ciebie ofertę specjalną:

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 10 kW za jedyne 27 000 zł brutto. (Po odliczeniu dofinansowania z programu agroenergia, oraz po odliczeniu odpisu od podatku rolnego 25%).

Zestaw specjalny na rok 2020 to:
Panele monokrystaliczne SpolarPv oraz Falownik Growatt.

Zestawy fotowoltaiczne z montażem:

Zestawy fotowoltaiczne bez montażu:

Informujemy że ceny można negocjować.

Inwestorze jeżeli nasze ceny wydają się dla Ciebie zbyt wysokie wyślij nam ofertę konkurencji, która się Tobie spodobała na naszą pocztę e-mail:

Wówczas porozmawiamy o warunkach cenowych indywidualnie.

Czas dostawy: Do 10 dni roboczych
Koszt dostawy: Darmowa dostawa